Studijos Vilniuje – kur studijuoti ir kodėl?

18/12/2019 22:24

Ne paslaptis, kad studijos Vilniuje yra bene populiariausias pasirinkimas būsimų studentų tarpe. O kokias studijas ir kokią įstaigą pasirinkti, tikriausiai yra ne vieno abituriento ar bet kurio, besiruošiančio studijuoti, galvoje. Neretai tenka girdėti studentų nusivylimą studijomis universitetuose arba nuogąstavimus, kad pasirinko ne tą specialybę. Efektyvios studijos Vilniuje – iš tiesų gali būti nelengvas iššūkis, nes tiek studijų programų, tiek mokymo įstaigų yra tikrai nemažai, o taip svarbu teisingai nuspręsti ir nesuklysti pasirenkant tikrai aktualias ir paklausias studijas. Todėl labai svarbu analizuoti, skaityti, ieškoti atsiliepimų, gali būti labai svarbu atsižvelgti į aukštųjų mokyklų reitingavimo rezultatus, skelbiamus kasmet žurnale „Reitingai“. Juo labiau, kad ir darbdaviai jau keletą metų įvardija, kad studentų praktinis paruošimas kolegijoje yra geresnis, nei universitetuose.

Taigi, besidomintiems ir ieškantiems informacijos, kokios studijos Vilniuje šiuo metu yra geriausios, kurios labiausiai atitinka šių dienų verslo poreikius ir yra paklausios tarp darbdavių, galėtų atsižvelgti ir į reitingavimo rezultatus. Kaip žinia, aukščiausius įvertinimus itin dažnai gauna privačios Vilniaus kolegijos. Kodėl taip yra? Atsakymas galbūt slypi tame, kad privačios kolegijos veikia kaip verslas, todėl daugiau investuoja į naujoves, siekia, kad jų studijų programos būtų efektyvios, taiko įvairius novatoriškus metodus ir pan. Tuo tarpu valstybinės yra priklausomos nuo valstybės finansavimo, kas galimai neleidžia taip sparčiai judėti pirmyn ir laisvai priimti sprendimus, greitai atsinaujinti, o studijų programos dažnai būna pasenusios ir nebeatitinka šių dienų darbo rinkos poreikių.

Kaip pavyzdys - viena iš aukščiausius įvertinimus aukštųjų mokyklų reitinguose gavusi Vilniaus verslo kolegija, savo studijų programose taiko novatoriškus mokymosi metodus, vykdo projektinio mokymosi taikymo bei kompetencijų tyrimus, o kad studijos Vilniuje būtų prieinamos ir kitų tautybių studentams, siūlomos studijų programos rusų ir anglų kalbomis. Taip siekiama vis labiau pagerinti mokymosi procesus, ieškoti naujų būdų, kurie studijas darytų iš tiesų patrauklias ir svarbiausia - atitinkančias verslo poreikius.

 

Svajoji išmokti rašyti įvairiausius tekstus, web tekstus, straipsnius, komercinius laiškus, net knygas?- 

STOK Į RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS KLUBĄ!

 
 

Griebk NEMOKAMUS webinarus čia:

 

 

Straipsnių talpinimo paketas

Portalai:

www.straipsniutalpinimasfree.eu   
www.e-nuoroda.eu   
www.evelinos.info   
www.seoanalytics.lt   
www.seotop1in.lt    
www.straipsniai.eu   

www.pranesimaispaudaiirstraipsniai.lt

+
https://www.pressreleasesandarticles.co.uk/ 0 PR (tik str. EN kalba!)
www.versloistorijos.lt 0 PR (tik, jeigu tai įkvepianti verslo istorija!)

Jūsų straipsnio patalpinimasvieneriems metams šiuose portaluose kainuos tik 20 eurų+pvm.

Susisiekite.

 

 

Čia gali būti Jūsų reklama.

Poll

Apklausa: Iš kur sužinojote apie www.e-nuoroda.eu?

1. Google (221)
5. Kita (49)

Total votes: 885

qrcode

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

Gaukite premijas už domeną, VPS serverį ir t.t. paspausdami rekomendavimo nuorodą: https://rekomendacija.iv.lt/berklis

  • 20% premija svetainių talpinimui
  • 20% premija web dizainui
  • 20% premija VPS serveriams
  • 20% premija SSL sertifikatams

Čia gali būti Jūsų interneto reklama!